خانه / خبر / ایکس باکس / مایکروسافت ساخت بازی State of Decay 3 را تایید کرد

مایکروسافت ساخت بازی State of Decay 3 را تایید کردگیم باز یک – اگر شما نیز طرفدار سریال های Undead Labs State of Decay هستید باید یک خبر خوب را به شما بدهم مایکروسافت قصد دارد نسخه سوم این سریال به نام State of Decay 3 را بسازد.

مایکروسافت به تازگی اعلام کرد که ۴ استودیو بازی سازی جدید را خریداری کرده است که یکی از آنها Undead Labs در سایتل آمریکا می باشد که خود این استودیو بازی سازی زمانی یکی از توسعه دهنده های بازی های شرکت مایکروسافت بوده است که از جمله کار های مشترک این استودیو بازی سازی با شرکت مایکروسافت State of Decay 1 و State of Decay 2 بوده است

 

 

رئیس استودیو بازی سازی مایکروسافت Matt Booty اظهار داشته است که مایکروسافت قصد دارد بازی های ترسناک و اکشن استودیو بازی سازی Undead Labs را ادامه دهد و ادامه آن را بسازد. در ادامه رئیس استودیو بازی سازی مایکروسافت اعلام می کند که این استودیو که اکنون جزئی از شرکت مایکروسافت می باشد می تواند در آینده با استفاده از امکانات خوب شرکت مایکروسافت استفاده کرده و بازی به بزرگی به سبک MMO که چیزی شبیه به این سبک بازی باشد را در مقیاس بزرگ تر بتواند بسازد.

او ادامه می دهد که ما تصمیم داریم با کمک استودیو بازی سازی Undead Labs می خواهیم بازی State of Decay 3 را بسازیم و این بازی یک هدف مشخص و ثابت شرکت مایکروسافت می باشد.او می گوید که این استودیو در آینده مطمئنا بازی های دیگر از مایکروسافت را توسعه خواهد داد ولی بیشتر برروی سری بازی های State of Decay معروف خواهد بود.

زمانی که ما در حال ساخت اولین سری از بازی State of Decay یک هدف و رویای بزرگ را در سر داشتیم.یک بازی بصورت آنلاین و محبوب در دنیا  و من به این ایمان دارم که Undead Labs می تواند این کار را انجام دهد و با آوردن این استودیو به خانواده مایکروسافت به هدفمان نزدیکتر خواهیم شد.

درباره ی محمد باقی زاده

همیشه دوست داشتم که یک سایت وردپرسی از دنیای بازی داشته باشم و امیدوارم با حمایت شما بتونم پیشرفت خوبی داشته باشم

همچنین ببینید

بازی Fortnite یک میلیارد دلار درآمد از پرداخت درون بازی به دست آورده است

گیم باز یک – اطلاعات جدید نشان می دهد که بازی Fortnite بیش از یک میلیارد …

Silent Hill 2 پس از ۱۷ سال دارای راز های جدید می باشد

گیم باز یک – پس از ۱۷ سال از انتشار بازی Silent Hill 2 به نظر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی را وارد نمایید *